Které výrobky byly testované na zvířatech?

22. března 2009 v 23:38 | Johanka |  Úplně všechno
Jistotu toho, že výrobek nebyl testovaný na zvířatech, je pouze certifikát HCS-HHPS. Seznam firem, které ho mají, najdete zde. Dalšími certifikáty, které sice nejsou pod přísným auditem, ale výrobce deklaruje, že testy na zvířatech neprovádí, jsou tyto. Dá se říci, že každý jiný výrobce je pravděpodobně nějakým způsobem zapojený do testování na zvířatech.

Nabízím vám výčet několika málo běžných produktů, které BYLY testované. Sami zavzpomínejte, které kupujete domů i vy.
...tak honem spotřebovat a nikdy víc za ně neutratit ani halíř.
stop
stop
stop
stop
stopstop
stop
stop
stopstopstopstopstopstop
stopstop
stop
stopstop
Není kočka jako kočka, že? Možná vás přejde chuť mít řasy až ke stropu...

stop
A co Pattex super Fix? Jestlipak drží stejně dobře v očích, jako na židli přilepené ke stropu?
stop
Že by nový odstín oblíbené Palette?

Chcete to zastavit, nebo aspoň žít s jistotou, že nepřispíváte k takovým hrůzám? Nakupujte jen od firem, které jsou držiteli certifikátu HCS-HHPS.
stop
stop
stop
stop
"Chudáčci..." To ano, ale komu z nich takové vzdychání pomůže? POMOC můžete jedině tím, že začnete u sebe.
stop

stop

stop
NEKUPUJTE VÝROBKY TESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH!!! Jedině tak jim pomůžete.
stop
Všichni by měli mít právo na život.
K vyjádření nesouhlasu s testováním na zvířatech se můžeš připojit tady:


Tím, že odmítnete výrobky firem, které zneužívají zvířata k testování a v obchodech budete ŽÁDAT kosmetiku, drogerii a čistící prostředky netestované, pomáháte. Jak? Koukněte na supermarkety-při poptávce po bioproduktech, začaly bioprodukty nabízet...dřív by se vám leda vysmáli, že biopotraviny jsou neprodejné, dnes je prodávají pod vlastní značkou. I tady totiž platí, že biznys je biznys. U poklady svojí otázkou možná zaujmete prodavačku, která se o téma začne zajímat, i kdyby jen proto, aby jí při příštím podobném dotazu nemuselo být trapně a měla jakous kloudnou odpověď. To všechno přispívá k netestování na zvířatech.


KOPÍROVÁNÍ POVOLENO

 


Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 23. března 2009 v 23:42 | Reagovat

No to je hrozný! Hrozný. Všechny tyhle fotky..., co ti lidé provádí se zvířaty. Jak je jen možné, že se k nim lidé takhle chovají, kde se stala chyba?? Nikdo přeci nechce, nemůže chtít, aby se kvůli kosmetice a podobným věcem týrala zvířata... Nechce se mi tomu věřit... Ale když si uvědomím, že i v dnešní době vidím některé ženské s kožichy...Nechápu, že se za to nestydí. Proč se o takových věcech nepíše víc? Média by mohla hodně pomoct, kdyby je nezajímaly jen peníze a úplatky od firem..

Zkusím dát opravdu větší pozor na to, co kupuju.

2 Šotek Šotek | 24. března 2009 v 15:28 | Reagovat

média zajímá to, co zajímá nás. vychovávat nás nebudou

3 Pavlinda Pavlinda | 24. března 2009 v 15:49 | Reagovat

lidé se nezajímají, co stojí za jejich oblíbenými přípravky, nechtějí to vědět, protože jim přijde líto, se všech těch věcí vzdát :-((

4 Taura Taura | 10. dubna 2009 v 9:37 | Reagovat

Lidi, nepište sem že je to hrozný, i když je. Tím nikomu nepomůžete. Spíš NĚCO ZAČNĚTE DĚLAT, ABY TO UŽ TAK HROZNÝ NEBYLO!!! Možností máte víc. Seznam firem není kompletní. Podívejte se na www.svobodazvirat.cz, tam je toho trochu víc.

5 Johanka Johanka | 10. dubna 2009 v 14:20 | Reagovat

Na Svobodě zvířat je jen seznam firem spadajících pod Procter and Gamble a ten je uveřejněný v článku pod názvem Procter and Gamble, továrna na smrt. Pokud mi dás přímý link na dalsí testující firmy, zveřejním ho. Na SZ jsem ale jiný seznam nenasla.
Za výzvu k aktivitě díky, s tou bezvýhradně souhlasím.

6 Dagmar Dagmar | E-mail | 16. března 2017 v 17:28 | Reagovat

Jen tak mimochodem, ale k věci. Petr Mach ze Svobodných se písemně před časem vyjádřil, že není proti testování na primátech. Tak si na to u voleb vzpomeňte! :-(

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama