Statistika návštěvníků blogu (trochu jinak)

5. června 2009 v 22:02 | Johanka |  Úplně všechno
Takže, po úmorném a úporném průzkumu, který formou anket probíhal na blogu, vám přináším zajímavé, ba přímo dechberoucí výsledky.

Většina z vás, se ztotožňuje se zasněženou jedlí (14), či s větrem šumícím lesem (12)...no, proti gustu, že...dost mě také překvapilo 9 suchých pařezů! Kde jste??? Zatímco rozkvetlých jabloní a voňavých sakur se na mém blogu pohybuje po 6 kusech a já měla za to, že voňavé a rozkvetlé jste všechny. Asi by nám neškodila trocha sebevědomí, co, dámy?
Návod k nápravě: Smaragdový svět, kapitola 6 (to zní jako svatý Jan, kapitola druhá, verš sedmý, že...asi se dám na Rimontskou jeptišku ;-) )

Irsko milujete povětšinou celé (17 hlasů), z lokalit je pak nejoblíbenější Cork a okolí (10) a celkem mě překvapila Connemara s jediným hlasem. Vždyť Connemara je nádherně fotogenická, typicky irská krajina, kde po kopcích rostou Rosnatky (masožravky). Jedině snad, že by se Rosnatkám zachtělo většího sousta a všechny příznivce Connemary požily...

Co se týká filozofických otázek, většina z vás (8) svorně uznává, že nejdřív byl na světě Bůh. Trochu jste mě ale zaskočili místem druhým, které s 6 hlasy obsadila Helena Vondráčková. Dobře, příště asi objasním, že nejde o volbu Českého slavíka a bohem skutečně nemyslím Karla.

V oblíbených písních Kelly Family, zvítězil dle očekávání duet Paddho a jeho alter-ega, čili schizofrenní píseň Bedna od whisky (whiskey) psaná v podnapilém stavu v jedné zaplivané knajpě západního Kolína. Též druhé místo nepřekvapuje. Angelo s Paddym v Já su šohaj z Debrecína, opěvují své, poněkud zvrhlé opojení debrecínskou klobásou. Třetí místo pochopitelně patří profláklému soundtracku z dílny Kellyových, Létající Čestmír. Na nevkusný klip, v němž se Kathy s Joeyem vznáší nad pražskými sady, lze jen těžko zapomenout.

Hlubší pouto vás pochopitelně poutá k Irsku (20), 4 bytosti se zhlédly v Tibetu a 4 v Mexiku...ale 11 z vás označilo v anketě Jinou zemi. To mi teda povězte, z jaké jste planety...?

Nezklamaly jste mě a ve vánoční anketě zvolili jako svého favorita Ježíška (15). (bojíte se, že by vám příští rok nedonesl dárky, co?) O druhé místo oblíbenosti se dělí Peter Pan společně s Vánočním pásovcem (po 5 hlasech).

Při volbě prezidenta by se 15 z vás přiklonilo ke Krakonošovi a premiérský post by zastal Rákosníček (6). Jak je vidět, narozdíl od současné pohádkové postavy, která stojí v čele naší modré planety ;-), vidí většina z nás Zemi přece jen trochu víc do zelena, než do modra, případně oranžova. Zmínila bych ještě Pata a Mata, kteří coby lídři hlavních politických stran, budou moci stanout v čele poslanecké sněmovny a senátu (dáme jim vybrat, kdo chce kam, ne?). Ukázalo se, že kandidatura Pepka námořníka se nezdála být příliš šťastnou, vzhledem k absenci moří v našich končinách. Stejně tak Vochomůrka, Šebestová, ani motýl Emanuel, neměli bez svých protějšků Křemílka, Macha a Makové panenky, přílišný úspěch. Uděláme z nich ministry, aby jim to nebylo líto.

Zvuky umíte vydávat rozličné, přesto jste se shodli, že nejlíp vám jde mečení, kvákání a mňoukání. Těm třem, co hlásli pro gekon-ování a žiraf-ování, bych chtěla vzkázat: Fakt bych vás ráda viděla!

S faunou jste se celkem ztotožnili, zajímá vás, jak je to s flórou? No, 9 z vás se podle svého názoru nejvíc podobá baobabu (nic proti, ale co na to vaši manželé a přítelové?). 6 kopretinek, 6 jasmínů, 5 masožravých Adél, tři mandragory, 1 habr, 2 kedlubny, tři šalvěje a 2 kaktusy...to je celkem slušná botanická zahrada, že? Lopuch zřejmě většině z vás evokoval myšlenky na praktičtější použití, proto se s ním nikdo neztotožnil...

Na otázku Jak se ti líbí příběh? odpovědělo správně 40 dotázaných. Správná odpověď tedy zní, že je boží a skvělej, samozřejmě. Těm čtyřem, co by do něj něco doplnili, bych ráda vzkázala, že je zvu na čaj, kde jim bude mým bodyguardem vysvětleno, jak mají příště odpovídat. No a vtipálkovi, jež zaškrtl možnost, která byla v anketě víceméně do počtu, děkuji za oživení jinak fádních výsledků. Soukromý detektiv už pátrá po jeho adrese, aby můj dík předal ve věcné podobě krásného, tikajícího kufříku.

Pokračování ve výčtu individuí navštěvujících můj blog, se dočtete příště. Všem individuím tímto děkuji, že blogu vdechla svůj život.

Johana
 


Komentáře

1 Alisha_Sheilyne Alisha_Sheilyne | Web | 6. června 2009 v 20:56 | Reagovat

Lol, ten zaver.... :o) ja sem sentimentalni....bhii

2 Joana Joana | 6. června 2009 v 21:46 | Reagovat

Tak jsem se snažila vydolovat v mysli, co jsem kde zaklikla :o)
(jen bych chtěla podotknout, že já na poslední otázku odpověděla správně, takže bych nerada popíjela čajíček s osvaleným agresivním pánem :D a taky bych ráda v klidu šla na poštu pro balíčky obsahující krásné náramkové hodinky Rolex, ale obávám se, že mi žádné nepřijdou...)

3 Lenka Marie Lenka Marie | 7. června 2009 v 23:31 | Reagovat

krásný tikající kufřík :-))

4 Anelys Anelys | Web | 8. června 2009 v 16:23 | Reagovat

super, ještě že jsem zaškrtla správné odpovědy. Se zlámanými končetinami by se mi asi těžko něco dělalo :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama