O chemtrails blíž

20. října 2009 v 13:00 | Johanka |  Úplně všechno
Slíbila jsem vám, že napíšu něco víc o chemtrails. Neberte ty informace prosím nijak tragicky, protože všechno, co se děje ve světě, je odraz našich vlastních myšlenek. Vlastně je to tak, že čím víc se člověk soustředí na to zlé, tím víc se toho zlého děje...a samozřejmě, čím víc zaměří pozornost na to dobré, tím víc dobra pak promítá i do světa. Možná by spíš tenhle článek mohl být určitým námětem k zamyšlení nad naším myšlením, než informováním o vládním spiknutí a kdoví čemu ještě.

Už od roku 1999 se vědci zabývají a upozorňují na podivné lety soukromých i národních dopravců a dalších vzdušných objektů, které nám nad hlavami rozprašují těžké kovy. Ne ty, které by byly součástí paliva, ale zcela jiné. Proč? Nejznámnější podobou výkladu je to, že tyto látky pohlcují ultrafialové záření, na čas ochlazují planetu-tedy mění počasí a tímto zamezují globálnímu oteplování. Žádná vláda se k tomu ještě nevyjádřila, přestože po celém světě vznikají videa s takovými lety, Českou Republiku nevyjímaje.

Říkáte si možná-no fajn, kde je tedy problém, konečně jsme vyřešili potíže se skleníkovými plyny a jedeme dál... No, problém je podle vědců, kteří toto zkoumají, právě obrovský. Pomineme-li, že se vše děje neoficiálně a týká se to každého z nás, jelikož všichni látky vypouštěné z letadel dýcháme. A to je první kámen úrazu. Chemtrails jsou prý zdraví velmi nebezpečné látky. Zdravotní komplikace, které způsobují, jsou migrény, chronické únavy, astma, podráždění a pálení dýchacích cest, alergie, kašle, závratě, problémy s pamětí, ale i kožní problémy nejrůznějšího rozsahu... O tom, co způsobuje dlouhodobý pobyt pod vlivem takových látek se můžeme jen dohadovat. To, co se nám rozprašuje nad hlavy, jsou údajně baryum, bauxit, aerosoli hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku a různá polymerová vlákna.
Druhým kamenem úrazu je narušení ekosystému, které by mohlo být katastrofální. Látky z chemtrails tak jak vědci popisují, nepůsobí jen na lidi, ale i na zvířata a hmyz. Třeba hmyz, jako jsou včely...a zkuste si představit, jaký dopad by měl na přírodu jejich úbytek. Díky nim se rozmnožují rostliny, následně vzniká kyslík...

Samozřejmě jsou i další teorie, které se chemtrails zabývají. Tyto teorie například nevylučují ani to, že nám nad hlavami probíhá třetí světová válka formou biologickou. Jejím účelem může být manipulování s obyvatelstvem, očkování, nebo dokonce záměrná eliminace obyvatelstva planety, případně některých ras. Jako všude, i tady jsou zastánci a odpůrci té nebo jiné teorie.

Ať už budeme spekulovat nad existencí či neexistencí takového dění, měli bychom se spolehnout sami na sebe-tak jako vždy a všude. Podívejte se čas od času nad své hlavy a jestliže se po podivně kouřově vyšrafovaném nebi, které bylo třeba několik dní modré, náhle změní počasí do zatažena, zřejmě jste zahlédli chemtrails. Bolela vás hlava? Dělo se s vámi něco dalšího? Vžycky je nejlepší si sami klást otázky a sami si na ně odpovídat.

A teď, po přečtení článku, opakuju námět k zamyšlení.

Čím víc se člověk soustředí na to zlé, tím víc se toho zlého děje...a samozřejmě, čím víc zaměří pozornost na to dobré, tím víc dobra pak promítá i do světa. Možná by spíš tenhle článek mohl být určitým námětem k zamyšlení nad naším myšlením, než informováním o vládním spiknutí a kdoví čemu ještě. Skutečně si svými myšlenkami vytváříme takové peklo, že v něm chemtrails potřebujeme?
Myslete pozitivně, přejte všem jen to nejlepší a třeba časem zjistíme, že nám vlády chtěly udělat radost a místo barya, bromu a hliníku, tam nahoře vymýšlí, jak lidi potěšit tou nejlepší a nejjemnější a nejbarevnější cukrovou vatou z mraků.


 


Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 20. října 2009 v 22:45 | Reagovat

No to je hrozný, tomu se mi snad ani nechce věřit...nemůžou přeci vypouštět do ovzduší škodlivé látky. To by snad nakonec bylo lepší glob.oteplování, resp.pro vládu levnější...

2 Lenka Marie Lenka Marie | 20. října 2009 v 23:38 | Reagovat

u mě jsou to určitě problémy s pamětí
:-) tak aspon vím, comi to způsobuje :-!

3 Šárka Šárka | Web | 21. října 2009 v 13:37 | Reagovat

Po nějakém přemýšlení jsem si uvědomila, že jsem to letos v létě asi viděla. Byla jsem na procházce a dívala jsem se na nebe. Prolétlo tam letadlo, ale ty čáry za ním se vůbec nerozpustily. Přišlo mi to hrozně divný, pozorovala jsem to nějakou dobu a pořád to tam bylo. Kdyby to bylo normální letadlo, tak by ty čáry zmizely. Dělala jsem si srandu, že to jsou ufouni, ale bylo to fakt podezřelý...

4 zdenek zdenek | Web | 22. října 2009 v 0:38 | Reagovat

A co když jsou to jen spekulace, záměrné dezinformace pro lepší kontrolu nad společností nebo zámerné vyvolávání strachu? Což není vůbec vyjímečné 8-)

5 Johanka Johanka | 22. října 2009 v 13:01 | Reagovat

[4]: Viď, já jsem si taky říkala... :-)
No ať to je jak chce, podstatné není to, co se děje, ale to, jak na to nahlížíme. Myslím, že jsem to v tom prvním a posledním odstavci tak nějak nastínila.

[3]: Tady lítali zrovna včera. Taky je dnes pěkně zataženo, i když to včera vypadalo na sluníčko.

6 Honza Honza | Web | 24. října 2009 v 11:41 | Reagovat

Tak jsem i našel web o chemtrails - http://www.chemtrails.cz/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama